(5 رای)

انار دون کن پارسینا

 • پیشنهاد این محصول به یک دوست

  پیشنهاد این محصول به یک دوست

  انار دون کن پارسینا

  انار دون کن پارسینا

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  لغو

 • نا موجود
  9,000 تومان

  انار دون کن


  احتمالا بارها برایتان پیش آمده که خواسته اید چندین انار را در یک وعده با هم دون کنید و با آن انواع نوشیدنی ، دسر ،بستنی و ... تهیه کنید  . اما از آنجایی که این کار بسیار وقت گیر بوده و انار دون کردن به دستان شما رنگ میدهد و کاری دشوار است ، ما در ادامه قصد داریم محصولی کاربردی که بی گمان شما را شگفت زده خواهد کرد را به شما معرفی کنیم  ، انار دون کن پارسینا می باشد . اکثر فعالیت های روزمره را میتوان با ابزار ها و تجهیزات بسیار ساده بهینه سازی کرد . با انار دون کن پارسینا دیگر نگران دون کردن انار در یک وعده نباشید ، این محصول به ظاهر ساده اما کاربردی دانه کردن انار را در کمترین زمان برای شما انجام میدهد . کار با این محصول بی گمان شما را گفت زده خواهد کرد زیرا انار دون کن پارسینا بدون برق و باتری کار میکند که کار با آن بسیار ساده می باشد .

  انار دون کن پارسینا

  انار دون کن پارسینا به دلیل قیمت پایین و به صرفه بودن این محصول ، این محصول را با سایر محصولات مشابه متفاوت کرده است . روش های قدیمی دون کردن انار باعث میکروبی شدن انار میشد ، اما این دستگاه بدون دخالت دست دونه های انار را از پوسته آن جدا میکند . استفاده از روش های سنتی قدیمی با ایتفاده از یک تکه چوب یا قاشق فلزی و قرار دادن ظرف بزرگ در محل ضربه زدن به انار ،باعث آلودگی محیط اطراف و همچنین سیاه شدن دست میگردید.  این محصول هدیه ای منحصر به فرد است که قادر است هزاران دانه انار را بدون آسیب به دانه ها از پوسته انار جدا کند ، با استفاده از این محصول شما میتوانید در کمترین زمان ممکن کلی انار دون کنید . انار دون کن شامل یک کاسه بزرگ، یک صفحه مشبک و یک محافظ گرد انعطاف پذیر میباشد . استفاده از انار دون کن بسیار آسان و راحت می باشد فقط کافیست ابتدا تاج انار را با چاقو برش دهید و سپس انار را از وسط نصف کنید ، و انار را بر روی صفحه مشبک انار دون کن قرار دهید و با پشت قاشق به آن ضربه بزنید ، در کمترین زمان به راحتی انار ها دون میشود و میتوان انار  های دون شده را به ظرف مورد نظر منتقل کنید و نوش جان کنید . بدون دخالت دست و بدون اینکه دانه های انار را له کنید ، دانه های سالم را از این میوه خوشمزه بهشتی جدا کنید . انار دون کن پیشنهاد ما به کسانی که یکی از میوه های مورد علاقه آن ها انار است . این دستگاه قابل استفاده برای تمام سنین و افراد می باشد . انار دون کن دقیقا مشابه تصویر می باشد و به همین شکل و شمایل به دست شما خواهد رسید . روش های  سنتی قدیمی دون کردن انار حسابی کثیف کاری داشت و در پایان کار سر تا پای خودتان ، فرش ، در و دیوار اناری شده و تعدادی دانه انار هم به اطراف پاشیده میشدند . اما انار دون کن پارسینا به دلیل داشتن محافظ کرد انعطاف پذیر که روی انتر را کامل می پوشاند مانع از کثیف شدن اطراف و سیاه شدن دستان شما میگردد .

  کاهش زمان و جلوگیری اتلاف وقت یکی از ویژگی های انار دون کن می باشد که باعث می شود در کمترین زمان ممکن انار را دون کنید ، محصولی کاربردی و بی مانند ،که کافیست یک بار از آن استفاده کنید تا به بی مانندی این محصول پی ببرید . این محصول ممانعت به هدر رفتن انرژی و کمک به بهداشت و سلامت خانواده می شود . با هرید این محصول از فروشگاه هومیت فقط در چند دقیقه کلی انار دون کنید و از خوردن آن لذت ببرید .

  ●انار دون کن پارسینا
  ●وسیله ای جدید و خلاقانه
  ●مناسب نیاز هر خانوم ایرانی
  ●بدون اینکه دستان شما رنگ بگیرد در کمترین زمان و براحتی انار دون کنید
  ●شامل یک کاسه گرد بزرگ + یک محافظ گرد انعطاف پذیر +یک صفحه مشبک
  ●فقط کافیست انار را از وسط نصف کرده و بر روی صفحه مشبک قرار دهید و محافظ گرد انعطاف پذیر را گذاشته و با پشت قاشق ضربه بزنید

  (1)
  • مهین 1395-09-16

   سلام انار دون کن ها فقط رنگ قرمز دارند؟

   پاسخ مدیر

   سلام


   بله این محصول تک رنگ هست

  دیدگاه خود را بنویسید
  *
  *