(7 رای)

قالب میوه pop chef

قالب میوه pop chef با استفاده از قالب میوه شما قادر خواهید بود به راحتب و با چند حرکت ساده اشکالی زیبا از میوه ها بسازید و از انها در سبدهای میوه ی خود استفاده نمایید. البته کاربرد این دستگاه به همین جا ختم نمیشود از این ابزار شما میتوانید برای برش و ایجاد قطعات زیبا و یکنواخت از سایر مواد غذایی همچون کیک نیز استفاده نمایید.
 • پیشنهاد این محصول به یک دوست

  پیشنهاد این محصول به یک دوست

  قالب میوه pop chef

  قالب میوه pop chef

  قالب میوه pop chef

  با استفاده از قالب میوه شما قادر خواهید بود به راحتب و با چند حرکت ساده اشکالی زیبا از میوه ها بسازید و از انها در سبدهای میوه ی خود استفاده نمایید. البته کاربرد این دستگاه به همین جا ختم نمیشود از این ابزار شما میتوانید برای برش و ایجاد قطعات زیبا و یکنواخت از سایر مواد غذایی همچون کیک نیز استفاده نمایید.

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  لغو

 • موجود
  9,500 تومان

  قالب میوه pop chef

  در این مقاله از سری مقالات معرفی محصول فروشگاه هومیت قصد داریم شما را با محصول جدید قالب میوه اشنا نماییم. با استفاده از قالب میوه شما قادر خواهید بود به راحتب و با چند حرکت ساده اشکالی زیبا از میوه ها بسازید و از انها در سبدهای میوه ی خود استفاده نمایید. البته کاربرد این دستگاه به همین جا ختم نمیشود از این ابزار شما میتوانید برای برش و ایجاد قطعات زیبا و یکنواخت از سایر مواد غذایی همچون کیک نیز استفاده نمایید.

   

  قالب میوه پاپ چف

  قالب میوه پاپ چف محصولی جدید از کمپانی پاپ چف تولید کننده ی انواع ابزار الات بروز و مدرن اشپزخانه میباشد.قالب میوه پاپ چف از جنس پی اتیلن شفاف و مقاوم تهیه شده است. استفاده از جنس پلی اتیلن در قالب میوه پاپ چف علاوه بر افزایش طول عمر باعث زیبایی و ضد زنگ بودن محصول نیز شده است.

  خرید قالب میوه

  یکی از دغدغه های اصلی کارشناسان فروشگاه هومیت انتخاب بهترین ابزارها از معتبرترین برندهای حال حاضر دنیا برای عرضه به مشتریان خوش ذوق    و با صلیغه این فروشگاه میباشد. قالب میوه پاپ چف نیز یکی از این ابزارهای فوق العاده میباشد. با خرید قالب میوه پاپ چف شما قادر خواهید بود میوه ها را به ابعاد و قطعات یکنواخت و به اشکال متفاوتی برش دهید.

  pop chef

  یکی از مشکلاتی که اکثر خانمهای خانه دار با ان مواجه هستند بی علاقگی فرزندانشان به میوه هایی خاص است. عدم استفاده از این میوه در دوران رشد کودک میتواند در اینده برای کودک دلبندتان مشکلاتی را به وجود اورد. یکی از راه حل های علاقه مند کردن فرزندتان به خوردن انواع میوه ها استفاده از این ابزار میباشد. با استفاده از این ابزار میوه ها را به اشکال زیبا برش داده و به این وسیله فرزندانتان را ترغیب به خوردن این میوه ها نمایید. این محصول از یک سری قالب به همراه یک پمپ پلاستیکی تشکیل شده است.

  قالب میوه

  اما کاربرد پمپ قالب میوه چیست؟

  حتما تا به حال از قالبهای زیادی برای تهیه ی مواد غذایی مختلف استفاده کرده اید مثلا استفاده از قالب کیک مثال مناسبی در این زمینه است. یکی از مشکلاتی که همواره در هنگام استفاده از قالبهای مختلف برای برش محصول پیش میاید اینست که مواد غذایی به قالب میچسبد. اگر بدون استفاده از پمپ دستگاه بخواهید میوه ها را برش دهید قطعا با مشکل مواجه خواهید شد چرا که بعد از برش میوه با استفاده از قالب مد نظرتان میوه به قالب می چسبد و شما برای جدا کردن ان لازم است از ابزار دیگری استفاده نمایید. این چسبیدن میوه به قالب علاوه بر ایجاد مشکل در سرعت برش مشکلی دیگری نیز ایجاد میکند و ان تغییر شکل میوه پس از جدا شدن از قالب است که باعث میشود شکل قالب را به خود نگیرد. با استفاده از این ابزار به راحتی و با فشار پمپ مخصوص میوه از قالب جدا شده و اماده ی استفاده در ظرف سرو میوه ی شما میشود. با خرید قالب میوه پاپ چف اشپزخانه خود را مجهز به ابزاری مفید وکاربردی برای برش میوه نمایید.

  (0)
  دیدگاهی وجود ندارد
  دیدگاه خود را بنویسید
  *
  *