تخفیف 5,000 تومان
(2 رای)

اسلایسر هندوانه

اسلایسر هندوانه محصولی جدیدیست که توسط کمپانی  watermelon به بازار عرضه شده است. اسلایسر هندوانه برای برش انواع هنداونه در هر ابعاد و اندازه ای کاربرد دارد و میتواند قاچهای زیبا و یک شکلی از هندوانه برای شما ایجاد نماید.
 • پیشنهاد این محصول به یک دوست

  پیشنهاد این محصول به یک دوست

  اسلایسر هندوانه

  اسلایسر هندوانه

  اسلایسر هندوانه محصولی جدیدیست که توسط کمپانی watermelonبه بازار عرضه شده است. اسلایسر هندوانه برای برش انواع هنداونه در هر ابعاد و اندازه ای کاربرد دارد و میتواند قاچهای زیبا و یک شکلی از هندوانه برای شما ایجاد نماید.

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  لغو

 • موجود
  14,000 تومان
  9,000 تومان

  اسلایسر هندوانه

  در این مقاله معرفی محصول فروشگاه هومیت قصد داریم شما را با یکی دیگر از ابزارهای نوین اشپزخانه اشنا نماییم. اسلایسر هندوانه محصولی جدیدیست که توسط کمپانی watermelonبه بازار عرضه شده است. اسلایسر هندوانه برای برش انواع هنداونه در هر ابعاد و اندازه ای کاربرد دارد و میتواند قاچهای زیبا و یک شکلی از هندوانه برای شما ایجاد نماید.

  اسلایسر هندوانه watermelon slicer

  اسلایسر هندوانه watermelon slicer محصول جدید کمپانی watermelon میباشد. این محصول در شبکه های ماهواره ای تبلیغات زیادی داشته و در بسیاری از کشورهای دنیا  با تیراژ بالا فروخته شده است.

   اسلایسر هندوانه watermelon slicer از جنس استیل ضد زنگ است. همانطور که میدانیم یکی از ویژگیهای اصلی تیغه های استیلی عمر بالایشان به دلیل ضد زنگ بودن و دوام بالای این جنس از فلز میباشد. اسلایسر هندوانه watermelon slicer نیز از تیغه هایی از جنس استیل برخودار است که باعث عمر زیاد این محصول میشود.

   

  خرید اسلایسر هندوانه

  همکاران ما در فروشگاه هومیت همواره در صدد ارائه جدیدترین و کاربردی ترین محصولات مرتبط با اشپزخانه در فضای اینترنت بوده اند. بنابراین خاطر جمع باشید که محصولاتی که در ویترین فروشگاه هومیت میبینید بهترین و کاربردیترین و بروزترین محصولات موجود در بازار هستند. در این بخش از مقاله قصد داریم دلایل قانع کننده ای برای متقاعد کردن مشتری برای خرید اسلایسر هندوانه ارائه نماییم. به راستی با خرید اسلایسر هنداونه صاحب چه محصولی خواهیم شد و خرید اسلایسر هندوانه کدام بار را از دوش کدبانوهای خانه دار برمیدارد؟ اسلایسر هندوانه محصولی است که برای ایجاد برشهای یکدست و یک اندازه از هندوانه طراحی شده است. البته این تمام ماجرا نیست و شما میتوانید از این ابزار برای ایجاد برش از خربزه و طالبی نیز استفاده نمایید. این محصول بصورت انبری تهیه شده است بنابراین علاوه بر کاربرد اصلی ان در مواردی میتواند جایگزین مناسبی برای انبر باشد. هدف از طراحی اسلایسر هندوانه watermelon slicer کمک به مهمانداران در برش هنداونه میباشد. یکی از مواردی که در سفره ارایی و ایجاد انگیزه در مهمان برای انتخاب خوراکی مهم است ظاهر مناسب خوراکی میباشد. اکثر کلاسهای سفره ارایی که امروزه در اکثر شهرها برگزار میشوند با هدف اموزش نحوه ی ارایش سفره و به قولی زیبا کردن ظاهر خوراکیها میباشد. این موضوع اهمیت ظاهر مناسب خوراکی را میرساند که متاسفانه اکثر مهمانداران ایرانی به این موضوع توجه نمیکنند. با استفاده از اسلایسر هندوانه watermelon slicer شما قادر خواهید بود در مدت زمان کوتاهی تعداد قطعات زیبا و یکدستی از هندوانه با ظاهری مناسب تهیه نمایید و در پذیرایی از ان استفاده نمایید. برای برش هندوانه دیگر لازم نیست پوست زخیم هندوانه را به سختی با چاقوهای بزرگ ببرید و بعد هندوانه را از پوست ان جدا نمایید بلکه به راحتی کافیست هندوانه را از وسط به دو نیم تقسیم کرده و با استفاده از اسلایسر هندوانه قطعات یکدستی را از پوست هندوانه جدا نمایید. ویژگی جالب و منحصر به فرد این اسلایسر طراحی انبر شکل این ابزار است. به نحوی که دیگر در هنگام برش هندوانه و قرار دادن ان در ظرف لازم نیست از دست خود استفاده نمایید بلکه برداشتن هندوانه با کمک انبرک این ابزار به راحتی انجام میشود. بنابر این فرصت را از دست نداده و همین الان اشپزخانه خود را مجهز به این ابزار نمایید.

  (0)
  دیدگاهی وجود ندارد
  دیدگاه خود را بنویسید
  *
  *