(5 رای)

پادری طرح برگ

پادری طرح برگ محصولی فانتزی زیبا و جدید از سری محصولات فروشگاه هومیت میباشد. پادری طرح برگ برای جلوگیری از بسته شدن سریع در و اسیب رساندن در به دیوار مجاور مورد استفاده قرار میگیرد.
 • پیشنهاد این محصول به یک دوست

  پیشنهاد این محصول به یک دوست

  پادری طرح برگ

  پادری طرح برگ

  پادری طرح برگ محصولی فانتزی زیبا و جدید از سری محصولات فروشگاه هومیت میباشد. پادری طرح برگ برای جلوگیری از بسته شدن سریع در و اسیب رساندن در به دیوار مجاور مورد استفاده قرار میگیرد.

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  لغو

 • موجود
  4,000 تومان

  پادری طرح برگ

  پادری طرح برگ یکی از محصولات ویژه ای است که در این مقاله از سری مقالات معرفی محصولات فروشگاه هومیت قصد معرفی انرا داریم. پادری طرح برگ محصولی فانتزی زیبا و جدید از سری محصولات فروشگاه هومیت میباشد. پادری طرح برگ برای جلوگیری از بسته شدن سریع در و اسیب رساندن در به دیوار مجاور مورد استفاده قرار میگیرد.

   

  پادری طرح برگ benhome

  پادری طرح برگ benhome محصولی از جنس سیلیکون و رویه ی لاستیکی میباشد. پادری طرح برگ benhome محصولی جدید کاربردی و زیبا جهت جلوگیری از بسته شدن درب میباشد. پادری طرح برگ benhome محصولی از جنس سیلیکون با رویه ای چاپی و زیبا است. جنس سیلیکون ان باعث چسبیدن پادری به سطح زمین و جلوگیری از سر خوردن ان  میشود.

  پادری طرح برگ benhome دارای رنگها و طرح های متنوع ای جهت استفاده در فضای خانه ی شما میباشد.

   

  خرید پادری طرح برگ

  معمولا محصولات جدیدی که توسط کمپانیهای بزرگ به بازار معرفی میشوند با هدف خاصی طراحی و ساخته شده اند. پادری طرح برگ  یک محصول بین المللیست که به بسیاری از کشورهای دنیا با تیراژ بالا ارسال شده است. یکی از سوالاتی که در موقع خرید محصولات جدید با ان مواجه هستیم اینست که کاربرد این محصولات چیست و چه مزیتی نسبت به محصولات مشابه دارند و یا اینکه خرید پادری طرح برگ چه لزومی دارد؟ تابستانها به خصوص هنگامی که کولر روشن است بارها و بارها شاهد به هم خوردن شدید در و ایجاد صدای مهیبی بوده ایم که ما را ترسانده است! همواره در صدد رفع این مشکل بوده ایم. در راه حلی ساده همواره از وسایلی ابتدایی برای جلوگیری از بسته شدن یکباره ی در استفاده نموده ایم.

  از طرفی در گذشته وسایل پیشرفته تری نیز به بازار برای رفع این مشکل ارائه شده بود. نمونه از این وسایل فنرهای بدقواره ای بود که در بالای در و سمت لولای ان نصب میشد. جدای از اینکه نصب این فنرها نیاز به تجهیزات حرفه ای همچون دلر برای سوراخ کردن درب و چهاچوب نیاز داشت قیمت این وسایل نیاز گران قیمت بود. علاوه بر ان نصب این تجهیزات نیازمند حظور فرد متخصصی بود با توجه به تمام مشکلاتی که در به کارگیری این وسایل وجود داشت اکثر ماترجیح میدادیم صدای مهیب بهم خوردن در را تحمل نموده و از نصب این فنرهای مکانیکی خودداری کنیم. با خرید پادری طرح برگ شما صاحب ابزاری خواهید شد که کلیه ی قابلیتهای فنرهای مکانیکی نگهدارنده ی درب را داراست و نیازی به نصب کردن ندارد. با خرید پادری طرح برگ  شما به راحتی با قرار دادن این ابزار مقابل درب جلو بسته شدن سریع انرا میگیرید. از طرفی در گذشته ابزارهای خاصی برای جلوگیری از اسیب رساندن درب به دیوار استفاده میشد. این ابزارها ضربه گیر نام داشتند.

  استفاده از این این ابزارها فقط در صورتی امکان داشت که شما قادر باشید با ابزارالاتی همچون دلر انرا در دیوار پشت در نصب نمایید. با خرید پادری طرح برگ کافیست یک پادری در در جلو دیوار برای جلوگیری از اسیب رساندن درب به دیوار استفاده نمایید. استفاده از پادری طرح برگ به راحتی و سادگی میسر است و نیازی به نصب این وسیله روی دیوار و یا درب نیست.

  (1)
  • mehran 1395-07-08

   سلام
   پادری رنگ های مختلف دارد؟

   پاسخ مدیر

   سلام


   بله رنگها مختلف هست ولی ارسال رنگ به صورت رندوم انجام میشه

  دیدگاه خود را بنویسید
  *
  *