(28 رای)

دستمال جادویی

دستمال جادویی (وایت اند وایت)  دستمالی تولید شده با استفاده از فناوری نانو میباشد. این دستمال قابل استفاده برای تمیز کرده انواع سطوح مخصوصا شیشه را دارا میباشد.
 • پیشنهاد این محصول به یک دوست

  پیشنهاد این محصول به یک دوست

  دستمال جادویی

  دستمال جادویی

  دستمال جادویی (وایت اند وایت) دستمالی تولید شده با استفاده از فناوری نانو میباشد. این دستمال قابل استفاده برای تمیز کرده انواع سطوح مخصوصا شیشه را دارا میباشد.

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  لغو

 • نا موجود
  12,000 تومان

  دستمال جادویی

  در این مقاله معرفی محصول فروشگاه هومیت قصد داریم شما را با یکی از محصولات جدید و با کیفیت و  پر استفاده اشنا نماییم. دستمال جادویی (وایت اند وایت) دستمالی تولید شده با استفاده از فناوری نانو میباشد. این دستمال قابل استفاده برای تمیز کرده انواع سطوح مخصوصا شیشه را دارا میباشد.

   

  دستمال جادویی وایت اند وایت

  دستمال جادویی وایت اند وایت محصول جدیدی است که به اکثر کشورهای دنیا صادر شده و مورد استفاده ی عموم مردم قرار گرفته است. دستمال جادویی وایت اند وایت دستمالی است که در تهیه و تولید ان از فناوری نانو استفاده شده است. استفاده از این فناوری در تولید دستمال جادویی وایت اند وایت باعث قابلیت فوق العاده ی این دستمال در تمیز کردن شیشه بدون استفاده از شیشه پاک شده است.

  خرید دستمال جادویی وایت اند وایت

  برای خرید دستمال جادویی وایت اند وایت نیاز به دلیل دارید؟ در این قسمت از مقاله شما را با کاربردهای اصلی این دستمال اشنا خواهیم کرد تا با دلایل خرید دستمال جادویی وایت اند وایت اشنا شوید. فناوری نانو! فناوری ایست که امروزه بارها و بارها در رسانه های مختلف از ان میشنویم. و روز به روز بر کاربرد ان در صنعت و زندگی روزمره ی ما افزوده میشود. محصولات موفقی با استفاده از این فناوری تولید شده و مورد استفاده ی عموم قرار گرفته اند. جورابهای نانو! جورابهایی که خیلی دیرتر از جورابهای معمولی بو میگیرند! سطوح نانو! سطوحی که دیرتر از سطوح معمولی کثیف میشوند. و امروز دستمال نانو! دستمالی که راحتتر و تمیزتر از دستمالهای معمولی تمیز میکند! اجازه دهید در مورد ویژگیهای این دستمال قدری بیشتر صحبت کنیم. با توجه به اینکه در تولید دستمال جادویی وایت اند وایت از فناوری نانو استفاده شده است بدون استفاده از مواد شوینده ای مثل شیشه پاک کن و فقط با استفاده از اب شما قادر خواهید بود براحتی ششیشه ها را تمیز کنید! این دستمال بعد از کشیده شدن روی شیشه برای شستشو اثری از اب و لکه بروی شیشه جا نمیگذارد. یکی از مشکلاتی که معمولا در مواقع تمیز کردن شیشه با دستمالهای معمولی با ان مواجه میشوید جا ماندن پرزهای دستمال روی شیشه ی تمیز شده است. با توجه به کیفیت این دستمال و اینکه این دستمال از الیاف میکرو فایبر و به قطر 10 میکرون تولید شده است. پس از تمیز کردن وسایل با این دستمال اثری از پرز و لکه روی وسایل مشاهده نخواهید کرد. یکی دیگر از ویژگیهای جالب توجه این دستمال عمر بسیار بالای ان میباشد. علاوه بر این دستمال جادویی وایت اند وایت قابلیت شستشوی مجدد را دارد و با توجه به اینکه در تولید ان از فناوری نانو استفاده شده است خیلی راحت تر و سریعتر از دستمالهای معمولی شسته شده و خشک میشود. این دستمال قابلیت جذب الودگی بالایی دارد به این معنی که نیازی انچنانی به شستشوی مکرر ندارد. یکی دیگر از ویژگیهای دیگر دستمال جادویی وایت اند وایت عدم انتقال الودگی از محیطی به محیط دیگر است. با توجه به این ویژگی بدون تمیز کردن مکرر این دستمال قادر خواهید بود سطوح مختلف را پیاپی تمیز نمایید. بنابراین فرصت را از دست نداده و سفارش خود را در فروشگاه هومیت ثبت نمایید.

  سوالات متداول دستمال جادویی وایت اند وایت

  سوال: این دستمال اصل هست و یا طرح مشابه هست؟

  پاسخ: این محصول کاملا اصل هست و دارای هولوگرام اصلی شرکت

  سوال: برای استفاده از دستمال وایت اند وایت باید از شیشه پاک کن استفاده کنیم؟

  پاسخ: خیر برای استفاده از دستمال جادویی وایت اند وایت نیاز به استفاده از هیچ تمیز کننده ای ندارید و فقط کافی هست دستمال را خیس کنید

  سوال: داخل هر بسته چند عدد دستمال قرار دارد؟

  پاسخ: داخل هر بسته یک عدد دستمال جادویی وایت اند وایت قرار دارد

  (0)
  دیدگاهی وجود ندارد
  دیدگاه خود را بنویسید
  *
  *