(2 رای)

سیر خرد کن چرخشی

سیر خرد کن چرخشی دستگاهی است که با استفاده از ان براحتی قادر خواهید بود قطعات سیر را به ابعاد ریز خرد کنید و در پخت غذاهای خود از انها بهره ببرید. سیر خرد کن چرخشی ابزاری مناسب برای خرد کردن قطعات سیر به ابعاد یکنواخت 
 • پیشنهاد این محصول به یک دوست

  پیشنهاد این محصول به یک دوست

  سیر خرد کن چرخشی

  سیر خرد کن چرخشی

  سیر خرد کن چرخشی دستگاهی است که با استفاده از ان براحتی قادر خواهید بود قطعات سیر را به ابعاد ریز خرد کنید و در پخت غذاهای خود از انها بهره ببرید. سیر خرد کن چرخشی ابزاری مناسب برای خرد کردن قطعات سیر به ابعاد یکنواخت 

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  لغو

 • موجود
  15,000 تومان

  سیر خرد کن چرخشی

  سیر خرد کن چرخشی دستگاهی است که با استفاده از ان براحتی قادر خواهید بود قطعات سیر را به ابعاد ریز خرد کنید و در پخت غذاهای خود از انها بهره ببرید. سیر خرد کن چرخشی ابزاری مناسب برای خرد کردن قطعات سیر به ابعاد یکنواخت و مناسب برای استفاده در انواع غذا و سالاد ها میباشد. با استفاده از این دستگاه لازم نیست زمان زیادی را صرف خرد کردن سیر با چاقو کنید بلکه کافیست سیر را در مخزن دستگاه سیر خرد کن چرخشی قرار داده و با یک چرخش بسیار ساده قطعات خرد شده ی سیر را تحویل بگیرد و در غذاهای خود از ان استفاده کنید.

  سیر خرد کن چرخشی گرلیک پرو

  سیر خرد کن چرخشی گرلیک پرو دستگاه خرد کن متمایزی است که بصورت ویژه برای خرد کردن سیر طراحی و ارائه شده است. سیر خرد کن چرخشی گرلیک پرو محصول کمپانی نوع اور و خلاق گرلیک پرو میباشد که با طراحی جالب و منحصر بفرد برای خرد کردن قطعات سیر ساخته شده است. سیر خرد کن چرخشی گرلیک پرو دستگاهی ساخته شده از جنس پلاستیک همراه با تیغه های استیلی بسیار تیز میباشد. بنابراین در هنگام شستشوی این دستگاه نگران زنگ زدن قطعات دستگاه نباشید.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  خرید سیر خرد کن چرخشی

  دستگاههای خرد کن اشپزخانه در رنگها طرحها و مدلهای مختلفی برای خرد کردن انواع سبزیجات طراحی و ساخته میشوند اما سوال اینجاست خرید سیر خرد کن چرخشی چه لزومی دارد و طراحی این مدل خرد کن برای پاسخگویی به کدام مشکل بوده است؟ در مورد خواص انتیبیوتیکی سیر  همگی اطلاع داریم. استفاده از سیر در غذاها باعث جلوگیری از بیمار شدن اعضای خانواده ی ما میشود. اما اگر به ساختار سیر توجه کرده باشید این صیفی دارای قطعات ریز قاچی شکل میباشد. این قطعات معمولا دارای ابعاد کوچکی هستند به طوری که به وسیله ی خردکن های معمولی نمیتوان این قطعات را خرد کرد . از طرفی با توجه به اینکه پوستی لغزنده این قطعات را احاطه کرده است نمیتوان این قطعات را با دست نگه داشته و بوسیله ی چاغو انها را خرد نمود. با خرید سیر خرد کن چرخشی شما صاحب دستگاه خرد کنی با 20 عدد تیغه ی تیز با فاصله ی عرضی کم خواهید شد که قادر است قطعات ریزی همچون قاچهای سیر را به راحتی خرد نماید. تیغه های تعبیه شده در این دستگاه به حدی تیز هستند که قادرند علاوه بر خرد کردن سیر قطعات سایر مغز ها مانند گردو به راحتی به ابعاد مساوی خرد نماید.

   یکی از مشکلاتی که همواره خانمهای خانه دار با ان مواجه هستند بوی بد سیر میباشد. اغلب به دلیل اینکه تماس دستها با سیر باعث بد بو شدن دست میشود اکثر خانمهای خانه دار از استفاده از این صیفی پر ارزش در غذاهای خود خودداری میکنند. با خرید سیر خرد کن چرخشی دیگر برای خرد کردن سیر نیازی به تماس دست شما با سیر نیست. برای استفاده از این ابزار شما کافیست سیر را در مخزن خرد کن دستگاه قرار داده و سپس با چرخاندن بخش چرخشی دستگاه بعد از چند چرخش مختصر قطعات خرد شده ی سیر را تحویل بگیرید به همین سادگی. با توجه به توضیحات ارائه شده در مورد محصول سیر خرد کن چرخشی فرصت را از دست نداده و هم اکنون با خرید سیر خرد کن چرخشی صاحب دستگاهی جدید و کاربردی برای استفاده در اشپزخانه ی خود شوید.

  (0)
  دیدگاهی وجود ندارد
  دیدگاه خود را بنویسید
  *
  *