(2 رای)

تمیز کننده ماکروویو Angry mama

Angry mama یک محصول کاملا کاربردی در آشپزخانه است که فقط کافیست درون آن آب بریزید و داخل ماکروویو قرار دهید و بعد از گذشت 3 دقیقه در ماکروویو را باز کنید و با یک دستمال داخل آن را تمیز کنید .
 • پیشنهاد این محصول به یک دوست

  پیشنهاد این محصول به یک دوست

  تمیز کننده ماکروویو Angry mama

  تمیز کننده ماکروویو Angry mama

  Angry mama یک محصول کاملا کاربردی در آشپزخانه است که فقط کافیست درون آن آب بریزید و داخل ماکروویو قرار دهید و بعد از گذشت 3 دقیقه در ماکروویو را باز کنید و با یک دستمال داخل آن را تمیز کنید .

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  لغو

 • موجود
  10,000 تومان

  تمیز کننده ماکروویو

  اگر شما از آن دسته از خانم های خانه داری هستید که تمیز کردن ماکروویو را کاری طاقت فرسا می دانید ، ما امروز برای این مشکل چاره ای اندیشیده ایم . امروز قصد معرفی محصولی را داریم که با آن شما میتوانید داخل ماکروویو خود را به راحتی و فقط در عرض چند دقیقه مثل روز اول تمیز کنید . Angry mama یک محصول کاملا کاربردی در آشپزخانه است که فقط کافیست درون آن آب بریزید و داخل ماکروویو قرار دهید و بعد از گذشت 3 دقیقه در ماکروویو را باز کنید و با یک دستمال داخل آن را تمیز کنید .

   

   

  تمیز کننده ماکروویو Angry mama

  از گذشته های دور یکی از مسائل اساسی که خانم های خانه دار با آن درگیر بوده اند موضوع تمیز کردن و تمیز نگه داشتن لوازم برقی آشپزخانه است . بارها برایتان پیش آمده که خواسته اید داخل ماکروویو خود را تمیز کنید اما وجود لکه های زیاد این کار را سخت کرده است و شما بسیار خسته شده اید . ما امروز برای این مشکل چاره ای اندیشیده ایم و قصد معرفی محصولی را داریم که با آن به راحتی میتوانید داخل ماکروویو خود را تمیز کنید و از شر لکه ها و کثیفی های آن خلاص شوید . با استفاده از انگری ماما ، شما می توانید فقط با بخار آب لکه ها و چربی ها را از بین ببرید . شما می توانید از این محصول به عنوان دکوری زیبا و جدید هم استفاده کنید . این محصول ساده در عین حال بسیار کاربردی نیز می باشد . جنس این محصول سیلیکونی درجه یک است که تحمل درجه حرارت تا بالای 230 درجه را دارد و مناسب ماکروویو ساخته شده است . کار با این محصول جدید فوق العاده راحت است ، فقط کافیست داخل عروسک انگری ماما چند قطره سرکه و آب بریزید و در آن را بگذارید و سپس به مدت 3 دقیقه الی 5 دقیقه آن را داخل ماکروویو گذاشته و روشن کنید ، بخار از سر عروسک خارج شده و با استفاده از بخار خارج شده لکه ها و چربی ها را از بین می برد .

   

   

   ویژگی تمیز کننده ماکروویو

  • بهترین وسیله برای تمیز کردن ماکروویو
  • تمیز کردن با استفاده از بخار آب
  • جنس سیلیکون
  • تحمل حرارت تا بالای 230 درجه
  • وسیله بسیار کاربردی
  • از بین برنده لکه های چربی چسبیده به دیواره های ماکروویو
  • دارای رنگ بندی زیبا و شاد

   

   

   

   

  خرید تمیز کننده ماکروویو

  قیمت پایین و به صرفه بودن از ویژگی هایی است که این محصول را با سایر محصولات مشابه دیگر متفاوت کرده است . اینکه دوست داریم از هر چیزی بهترین ها را داشته باشیم ما را قانع میکند که اقدام به خرید این تمیزکننده جدید و کاربردی کنیم . شما می توانید جدیدترین محصولات را از فروشگاه اینترنتی هومیت خریداری کنید و وجه آن را بهد از دریافت کالا به مامور پست بپردازید .

  (0)
  دیدگاهی وجود ندارد
  دیدگاه خود را بنویسید
  *
  *