(0 رای)

اسلایسر فنری

عدم استفاده از سیب زمینی در دوران رشد کودک می تواند در آینده مشکلاتی را برای شما بوجود بیاورد . با استفاده از دستگاه ا سلایسر فنری سیب زمینی شما می توانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن سیب زمینی را فنری کنید و چیپس های ترد و خوشمزه درست کنید و فرزندانتان را به خوردن سیب زمینی ترغیب کنید .
 • پیشنهاد این محصول به یک دوست

  پیشنهاد این محصول به یک دوست

  اسلایسر فنری

  اسلایسر فنری

  عدم استفاده از سیب زمینی در دوران رشد کودک می تواند در آینده مشکلاتی را برای شما بوجود بیاورد . با استفاده از دستگاه اسلایسر فنری سیب زمینی شما می توانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن سیب زمینی را فنری کنید و چیپس های ترد و خوشمزه درست کنید و فرزندانتان را به خوردن سیب زمینی ترغیب کنید .

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  لغو

 • نا موجود
  35,000 تومان

  اسلایسر فنری سیب زمینی

  همانطور که می دانید سیب زمینی محصولی است که منبع غذایی بسیار مفیدی است و انرژی زا به حساب می آید . یکی از مشکلانی که اکثر خانم های خانه دار با آن مواجه هستند به علاقگی فرزندانشان نسبت به سیب زمینی است . عدم استفاده از سیب زمینی در دوران رشد کودک می تواند در آینده مشکلاتی را برای شما بوجود بیاورد . با استفاده از دستگاه اسلایسر فنری سیب زمینی شما می توانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن سیب زمینی را فنری کنید و چیپس های ترد و خوشمزه درست کنید و فرزندانتان را به خوردن سیب زمینی ترغیب کنید .

   

   

  اسلایسر فنری سیب زمینی

  خانم خانه دوست دارد بهترین ها را داشته باشد ، ما هم بهترین ها را برای شما فراهم کرده ایم . اسلایسر فنری سیب زمینی محصولی ویژه و بسیار کاربردی است که استفاده از آن را به کدبانو های ایرانی توصیه می کنیم . این محصول عموما برای کدبانو هایی توصیه می شود که تصمیم دارند تزئین غذا ها را با ظاهر متفاوت تهیه کنند . با این محصول شما می توانید انواع سوسیس و سیب زمینی را در کمترین زمان فنری کنید و در روغن سرخ کنید و در تزئین غذا های خود استفاده کنید . این محصول مناسب جهت سفره آرایی و تزیین میز غذا شما می باشد ، به غیر از سیب زمینی شما حتی می توانید سوسیس، خیار ، کدو ، هویج و ... را به شکل فنری سرخ کنید و به تزئین میز غذاء خود اضافه کنید و در مهمانی های خود بدرخشید . این دستگاه علاوه بر منزل قابل استفاده در رستوران ها ، فست فود ها ، کافی شاپ ها و ... می باشد . یکی از ویژگی های بارز این دستگاه عدم استفاده از برق و باطری می باشد . کار با این محصول که به صورت دستی کار می کند بی گمان شما را شگفت زده خواهد کرد ، فقط کافیست سر سیب زمینی را با چاقو برش دهید و سیخ را از وسط سیب زمینی عبور دهید و به سر دستگاه متصل کنید و دسته دستگاه را بچرخانید ، خواهید دید که دستگاه در کمترین زمان ممکن سیب زمینی یکنواخت حلقه و فنر شده را به صورت آماده تحویل شما خواهد داد .

   

  ویژگی اسلایسر فنری سیب زمینی

  • درست کردن سیب زمینی فنری در کمترین زمان ممکن
  • شستشو آسان و کارایی بالا
  • بدون نیاز به برق
  • وسیله ای مناسب برای هر آشپزخانه
  • بدون نیاز به برق و باطری
  • وسیله ای چند کاره
  • درست کردن انواع چیپس های خوشمزه

   

   

  خرید اسلایسر فنری سیب زمینی

  با خرید این محصول کاربردی ، هر زمان که اراده کنید چیپس خواهید داشت . با چیپس ساز فنری شما به راحتی می توانید سیب زمینی ، سوسیس و ... را به سرعت فنری کنید و سفره ی غذای خود را رنگین گنید و در مهمونی های خود بدرخشید . اگر تا این جا متن با ما همراه بوده اید ، جای خالی این محصول کاربردی را در آشپزخانه خود احساس کرده اید . پس زمان را از دست ندهید و سفارش خود را ثبت کنید .

  (0)
  دیدگاهی وجود ندارد
  دیدگاه خود را بنویسید
  *
  *