(2 رای)

جا قاشقی طرح فیل

با استفاده از این محصول به عنوان جا قاشقی از انبار شدن اب در ته جاقاشقی های معمول راحت میشود. از طرفی میتوانید از این محصول به عنوان گلدان و جامسواکی نیز استفاده نمایید. ساخت: asseenontv
 • پیشنهاد این محصول به یک دوست

  پیشنهاد این محصول به یک دوست

  جا قاشقی طرح فیل

  جا قاشقی طرح فیل

  با استفاده از این محصول به عنوان جا قاشقی از انبار شدن اب در ته جاقاشقی های معمول راحت میشود. از طرفی میتوانید از این محصول به عنوان گلدان و جامسواکی نیز استفاده نمایید.

  ساخت: asseenontv

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  لغو

 • موجود
  11,000 تومان

  جاقاشقی طرح فیل

  در این سری از مقالات معرفی محصول فروشگاه هومیت قصد داریم شما را با محصول چند کاربردی جاقاشقی طرح فیل اشنا نماییم. جاقاشقی طرح فیل محصولی جدید و پرکاربرد برای استفاده در اشپزخانه ی شما میباشد. با استفاده از این محصول به عنوان جا قاشقی از انبار شدن اب در ته جاقاشقی های معمول راحت میشود. از طرفی میتوانید از این محصول به عنوان گلدان و جامسواکی نیز استفاده نمایید.

  جاقاشقی ابچکان طرح فیل

  جاقاشقی ابچکان طرح فیل یک محصول حرفه ای برای استفاده به عنوان جاقاشقی میباشد. علاوه بر طراحی زیبا، این محصول دارای مجرایی جهت تخلیه ی اب موجود در ته ظرف میباشد تا به این وسیله از گندیده شدن اب ته ظرف جاقاشقی جلوگیری شود.

   جا قاشقی

  خرید جاقاشقی طرح فیل

  در این قسمت از مقاله معرفی محصول فروشگاه هومیت الزامات خرید جاقاشقی طرح فیل خدمت شما همراهان همیشگی این فروشگاه ارائه میشود. جاقاشقی طرح فیل علاوه بر دارا بودن ظاهری زیبا دارای لوله ای برای تخلیه ی اب اضافه موجود در جاقاشقی میباشد. همانطور که اکثر خانمهای خانه دار اطلاع دارند معمولا برای خشک شدن قاشق بلافاصله انرا در جا قاشقی میگذارند. خشک کردن قاشقها با استفاده از دست زمان زیادی میطلبد. بنابراین ساده ترین روش قرار دادن قاشقها در جاقاشقی برای خشک شدن انها میباشد. جاقاشقی های رایج معمولا مجرایی برای خارج شدن اب اضافه ندارند و این موضوع باعث انبار شدن اب چکیده شده از قاشقها در مخزن جاقاشقی میشود. از طرفی انبار شدن اب محیط مساعدی جهت فعالیت و رشد ونمو باکتریها ایجاد میکند. بنابراین خشک کردن جاقاشقی امری ضروریست. با استفاده از جاقاشقی طرح فیل به راحتی پس از شستشوی قاشقها انها را در جای مخصوصشان قرار دهید و نگران تجمع اب اضافه نباشید. جاقاشقی طرح فیل محصولی چند کاره میباشد. شما علاوه بر استفاده از این محصول به عنوان جاقاشقی میتوانید از این محصول به عنوان گلدان نیز استفاده نمایید. همانطور که میدانیم تجمع اب در ته گلدان باعث پوسیده شدن ریشه های گل شده و رشد گیاه شما را با مشکل روبرو میکند. معمولا برای جلوگیری از این امر ته گلدانها را سوراخ میکنند تا اب اضافه از این طریق از گلدان خارج شود. با استفاده از جاقاشقی طرح فیل دیگر نیازی به سوراخ کردن ته گلدان ندارید و اب اضافه از طریق مجرای موجود در این جاقاشقی به خارج از گلدان هدایت میشود. به این روش میتوانید گیاهانی زیبا در گلدانی زیبا تر داشته باشید. یکی دیگر از کاربرد های این محصول استفاده از ان به عنوان جا مسواکی میباشد. معمولا مسواک بعد از استفاده نیاز به شستشو دارد و برخی بعد از شستشو انرا در جا مسواکی های رایج معمولی قرار میدهند. این موضوع باعث تجمع ابهای چکیده شده از مسواک در جا مسواکی شده و مکان مناسبی را برای رشد میکربهای موجود روی مسواک فراهم میکند. با رشد این میکروبها مسواک شما نیز الوده شده و در استفاده های بعدی نه تنها باعث سلامت دهان و دندان شما نخواهد بود بلکه خود عاملی خطرناک برای الوده شدن دندان و دهان شما و همچنین بیمار شدن شما میشود. بنابراین با استفاده از این محصول به عنوان جا مسواکی میتوانید از انبار شدن اب در ته جامسواکی جلوگیری کرده و از رشد و نمو میکروبها در این محیط جلوگیری کنید.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  (0)
  دیدگاهی وجود ندارد
  دیدگاه خود را بنویسید
  *
  *