(5 رای)

ذرت دون کن

ستگاه  ذرت دون کن  وان استپ دستگاهی حرفه ای و مناسب برای جدا کردن دانه های ذرت از بلال میباشد. با استفاده از دستگاه ذرت دون کن میتوانید به راحتی و صرف مدت زمان کوتاهی دانه های ذرت را از بلال جدا نمایید. ساخت: asseenontv
 • پیشنهاد این محصول به یک دوست

  پیشنهاد این محصول به یک دوست

  ذرت دون کن

  ذرت دون کن

  ستگاه ذرت دون کن وان استپ دستگاهی حرفه ای و مناسب برای جدا کردن دانه های ذرت از بلال میباشد. با استفاده از دستگاه ذرت دون کن میتوانید به راحتی و صرف مدت زمان کوتاهی دانه های ذرت را از بلال جدا نمایید.

  ساخت: asseenontv

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  لغو

 • موجود
  9,000 تومان

  ذرت دون کن

  در این مقاله از سری مقالات معرفی محصول فروشگاه هومیت قصد داریم شما را با محصول جدید ذرت دون کن اشنا نماییم. دستگاه ذرت دون کن وان استپ دستگاهی حرفه ای و مناسب برای جدا کردن دانه های ذرت از بلال میباشد. با استفاده از دستگاه ذرت دون کن میتوانید به راحتی و صرف مدت زمان کوتاهی دانه های ذرت را از بلال جدا نمایید.

   

   

  ذرت دون کن وان استپ 

  ذرت دون کن وان استپ دستگاهی ساخته شده از جنس پلاستیک میباشد. ذرت دون کن وان استپ استحکام بالایی داشته و دارای طول عمر بالایی نیز میباشد. دستگاه ذرت دون کن one step دارای تیغه هایی از جنس استیل ضد زنگ و بسیار تیز میباشد که شما را قادر میسازد به راحتی و تنها با یک حرکت دانه های ذرت را از بلال جدا نمایید.

   

  خرید ذرت دون کن

  در این قسمت از مقاله قصد داریم شما را اگاه کنیم که با خرید ذرت دون کن  صاحب دستگاهی با چه قابلیتهایی میشوید. با خرید دستگاه ذرت دون کن اشپزخانه ی شما مجهز به ابزاری مناسب برای جدا کردن سریع و یک مرحله ای ذرت از بلال میشود. خرید ذرت دون کن علاوه بر خانه داران به مغازه های فست فودی و رستورانها نیز توصیه میشود. با استفاده از دستگاه ذرت دون کن به راحتی و با سرعت بسیار زیادی قادر خواهید بود دانه های ذرت را برای استفاده در تهیه ی ذرت مکزیکی و سایر تنقلاتی که در تهیه ی انها از ذرت استفاده میشود اماده کنید. همانطور که میدانیم جدا کردن دانه های ذرت به دست کاری زمانبر و طاقت فرسا میباشد و از طرفی جدا کردن دانه های ذرت با دست در رستورانها نیز از نظر بهداشتی درست نیست. از طرفی با استفاده از دستکش نیز با توجه به لیز بودن ان به راحتی قادر نیستیم دانه های ذرت را از  بلال جدا نماییم. در اینجاست که لزوم خرید دستگاه ذرت دون کن وان استپ مطرح میشود. با خرید این دستگاه به راحتی میتوانید بدون استفاده از دستکش نیز دانه های ذرت را بصورت کاملا بهداشتی از بلال جدا نموده و در تهیه ی غذاهای خود از انها بهره ببرید. دستگاه ذرت دون کن وان استپ به صورت حلوقی طراحی شده است. طراحی این دستگاه به نحوی است که قابلیت استفاده از ان برای ذرت با هر اندازه ای را میدهد. از جمله ویژگیهای بارز دستگاه ذرت دون کن وان استپ بدنه ی محکم ان میباشد که با فشارهای وارده به راحتی تغییر شکل نمیدهد. از طرفی این دستگاه کوچک و قابل حمل بوده و شما میتوانید هنگامی که برای تفریح به طبیعت مسافرت میکنید نیز از این دستگاه استفاده نمایید. استفاده از پلاستیک در ساخت دستگاه ذرت دانه کن وان استپ باعث ضد زنگ بودن بدنه ی دستگاه میشود. از طرفی تیغه های استیلی به کار رفته در این دستگاه نیز ضد زنگ بوده و دارای عمر طولانی و دوام بالایی میباشد. برای دانه کردن ذرت به وسیله ی دستگاه ذرت دانه کن وان استپ کافیست دستگاه را روی بالای ذرت قرار داده و با یک حرکت ذرت را از درون دستگاه عبور دهید.

  (0)
  دیدگاهی وجود ندارد
  دیدگاه خود را بنویسید
  *
  *