(5 رای)

تقسیم کننده کشو

بعضی از افراد فکر میکنند چون کشو آن ها در دید نیست و تمیز کردن هروز کشو ها کار بسیار سخت و وقت گیر برای آن ها است ، این عده همیشه کشو های نامرتبی دارند . ما برای این مشکل چاره ای اندیشیده ایم . اگر از آشفتگی کشو های خود ناراحت هستید ما به شما تقسیم کننده کشو را که محصول بسیار کاربردی است معرفی میکنیم
موجود
9,500 تومان

تقسیم کننده کشو

بعضی از افراد فکر میکنند چون کشو آن ها در دید نیست و تمیز کردن هروز کشو ها کار بسیار سخت و وقت گیر برای آن ها است ، این عده همیشه کشو های نامرتبی دارند . ما برای این مشکل چاره ای اندیشیده ایم . اگر از آشفتگی کشو های خود ناراحت هستید ما به شما تقسیم کننده کشو را که محصول بسیار کاربردی است معرفی میکنیم . این محصول به شما این امکان را می دهد تا در عرض دقیقه تمام وسایل خود را به راحتی داخل کشوی خود قرار داده و به راحتی وسایل در دسترس شما باشد و برای همیشه کشو مرتبی داشته باشید .

 

تقسیم کننده کشو drawer dividers

تقسیم کننده کشو محصولی کار آمد و در عین حال ساده است که به شما این امکان را می دهد که در عرض چند دقیقه یک کشو مرتب داشته باشید . این محصول داری 6 خشاب است که نصب بسیار آسان و راحتی دارد . فقط کافیست سایز کشو خود را بگیرید و طبق سایز کشو خشاب ها را جدا کنید و خشاب ها را درون کشو قرار بدید . شما میتوانید از این محصول در کشوهای آشپزخانه برای قرار دادن کفگیر و ملاقه ها استفاده کنید که هم کشو مرتب تر می شود و هم دسترسی به وسایل برای شما آسان می شود . هم چنین می توانید از این محصول برای کشو کودکان خود استفاده کنید که همه چیز در جای مرتب خودش قرار بگیرد . هم چنین می توانید از این محصول برای کشو اتاق کار ، اتاق خواب ، کشو شخصی و ... استفاده کنید . نگران کثیف شدن خشاب ها نباشید چون این خشاب ها قابل شستشو بوده و شما می توانید با خیال راحت آن ها را با آب و مواد شوینده بشوئید . سایز این خشاب ها بزرگ است که در سایز 41 سانتی متر در 10 سانتی متر می باشد . شما میتوانید برای هر سایز کشویی که مد نظرتان است استفاده کنید .

 

ویژگی تقسیم کننده کشو

 ● تقسیم کننده کشو drawer dividers

 ● مناسب برای مرتب کردن وسایل داخل کشو

  • دارای 6 خشاب در هر بسته
  • امکان دسترسی آسان به وسایل خود
  • نصب سریع و آسان
  • وسیله کاربردی و ارزان
  • سبک و کم حجم
  • قابل شستشو با آب و مواد شوینده
  • سایز هر خشاب 41 سانتی متر در 10 سانتی متر
  • قابلیت جدا کردن خشاب ها
  • امکان ایجاد کردن فضا در سایز های مختلف
  • قابل استفاده برای کشو های آشپزخانه ، اتاق کار ، اتاق خواب و ....

 

 

خرید تقسیم کننده کشو

دیگر نگران وسایل نامرتب و چیده نشده خود نباشید ، چرا که با استفاده از تقسیم کننده کشو قادر خواهید بود کشو های خود را به اندازه های مختلف تقسیم کنید و وسایل مورد نظرتان را در قسمت های خاص قرار دهید . و از داشتن کشو های مرتب لذت ببرید . پس همین حالا سفارش خود را تکمیل کنید .

(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*