(1 رای)

شکر پاش zevro

شکر پاش از اون دسته از وسایل پرکاربرد و پر مصرف در خانه است که هر روز از آن استفاده میشود ، اگر انتخاب و خرید این محصول شما را دچار سردرگمی میکند و دوست دارید بهترینش را انتخاب کنید  و در عین حال دنبال شکر پاش خوب و با کیفیت و طراحی عالی هستید ،پیشنهاد ما به شما شکر پاش zevro می باشد 
موجود
12,000 تومان

شکر پاش

شکر پاش از اون دسته از وسایل پرکاربرد و پر مصرف در خانه است که هر روز از آن استفاده میشود ، اگر انتخاب و خرید این محصول شما را دچار سردرگمی میکند و دوست دارید بهترینش را انتخاب کنید  و در عین حال دنبال شکر پاش خوب و با کیفیت و طراحی عالی هستید ،پیشنهاد ما به شما شکر پاش zevro می باشد . شکر پاش zevro محصولی کاربردی برای منزل و آشپزخانه شما خانوم های کدبانو است ، طرح ساده و چشم نواز این شکر پاش ساده و شیک مورد پسند همه کدبانوهای ایرانی است . خانم خانه دوست دارد بهترین ها را داشته باشد ، ما هم بهترین هارا برای شما فراهم کرده ایم ، این محصول ویژه بسیار کاربردی است که استفاده از آن را به کدبانوی ایرانی توصیه میکنیم . شما از این محصول با برند zevro میتوانید برای نگهداری شکر ، نمک ، فلفل و هر ادویه ای که دوست دارید استفاده کنید .

 شکر پاش zevro

بارها پیش آمده که شکر پاش های موجود در بازار که جنس آنها شیشه ای می باشد از دست شما یا کودکانتان افتاده باشد و شکر پاش شکسته شده . اما شکر پاش zevro دارای بدنه طلقی بسیار شفاف است که باعث میشود هم این محصول سبک باشد و در عین حال مانع از شکستن بدنه به هنگام زمین افتادن می باشد ، جنس بدنه این شکر پاش از طلق شفاف شیشه ای است که در برابر انواع خش و ضربات فیزیکی مقاوم بوده است .

شکر پاش zevro با طراحی شیک و مدرن دارای اهرم مخصوص خروج شکر است ، این شکر پاش به دلیل داشتن سه سر متفاوت این محصول را با محصول های مشابه متفاوت کرده است ، زیرا شکر پاش سه سر قابل تنظیم برای کنترل مواد خروجی دارد ،فقط کافیست سری مورد نظر خود را انتخاب کرده  که در  اندازه های 1/4 قاشق چایخوری ، 1/2 قاشق چایخوری و 1 قاشق چایخوری تنظیم میشود و به راحتی میتوانید به غذا یا به نوشیدنی های خود اضافه کنید . کار با این دستگاه بسیار راحت است فقط کافیست سری مورد نظر را گذاشته و اهرم کنار دستگاه را یک بار فشار دهید و ول کنید ،سپس شکر به نوشیدنی شما اضافه می شود .

 خرید شکر پاش

این شکر پاش برای کسانی که رژیم مخصوص دارند و به اندازه مورد نظر شکر مصرف میکنند بسیار مناسب است . این وسیله از نفوذ هوا و  رطوبت به مواد داخل دستگاه جلوگیری میکند و هیچ گونه بو و طعمی به مواد غذایی شما اضافه نمیکند . این محصول قابلیت استفاده از دو طرف آن را دارد و اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به روش های سنتی علاقه دارید میتوانید از قسمت بالای دستگاه برای ریختن شکر استفاده کنید . این که دوست داریم از هر چیز بهترینش را داشته باشیم ما را قانع میکند که اقدام به خرید شکر پاش zevro کنیم . شما میتوانید این محصول کاربردی و در عین حال بی مانند را از فروشگاه اینترنتی هومیت به صورت تظمینی خریداری کرده و وجه آن را پس از دریافت کالا به مامور پست بدهید .

(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*