(3 رای)

هسته گیر آلبالو

دستگاه هسته گیر البالو نوین دستگاهی کاربردی و مناسب برای جدا کردن هسته های البالو از این میوه میباشد. دستگاه هسته گیر البالو به نحوی طراحی شده است که علاوه بر مناسب بودن برای جدا کردن هسته ی البالو برای جدا کردن هسته ی میوه هایی چون گیلاس و خرما نیز مناسب میباشد.
 • پیشنهاد این محصول به یک دوست

  پیشنهاد این محصول به یک دوست

  هسته گیر آلبالو

  هسته گیر آلبالو

  دستگاه هسته گیر البالو نوین دستگاهی کاربردی و مناسب برای جدا کردن هسته های البالو از این میوه میباشد. دستگاه هسته گیر البالو به نحوی طراحی شده است که علاوه بر مناسب بودن برای جدا کردن هسته ی البالو برای جدا کردن هسته ی میوه هایی چون گیلاس و خرما نیز مناسب میباشد.

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  لغو

 • نا موجود
  19,000 تومان

  هسته گیر البالو

  در این مقاله از سری مقالات معرفی محصول فروشگاه هومیت قصد داریم شما را با محصول جدید هسته گیر البالو نوین  اشنا نماییم. دستگاه هسته گیر البالو نوین دستگاهی کاربردی و مناسب برای جدا کردن هسته های البالو از این میوه میباشد. دستگاه هسته گیر البالو به نحوی طراحی شده است که علاوه بر مناسب بودن برای جدا کردن هسته ی البالو برای جدا کردن هسته ی میوه هایی چون گیلاس و خرما نیز مناسب میباشد.

   هسته گیر گیلاس

   

  هسته گیر البالو نوین

  هسته گیر البالوی نوین دستگاهی ساخته شده از بدنه ی پلاستیکی میباشد. استفاده از پلاستیک در ساخت بدنه ی این دستگاه باعث ضد زنگ بودن و همچنین عمر بالای این دستگاه شده است. از طرفی برای استفاده از این دستگاه نیازی به برق نمیباشد و شما به راحتی و به صورت دستی میتوانید هسته های البالو را با یک حرکت ساده جدا نمایید.

   هسته گیر

  خرید هسته گیر البالو

  خرید هسته گیر البالو برای آن دسته از خانه دارانی توصیه میشود که در دسرها و نوشیدنیهای خود از البالو استفاده مینمایند. همانطور که میدانیم استفاده کردن از میوه هایی مانند البالو در کنار دسرهایی مانند بستنی باعث زیبا تر شدن و خوشمزه تر شدن دسر میشود. از طرفی با استفاده از دست به راحتی نمیتوان هسته های البالو را جدا نمود. حتی اگر هم بتوان این کار را انجام داد به ساختار و زیبایی البالو صدمه وارد میشود و ان شکل طبیعی و زیبای خود را از دست میدهد. بنابراین برای جدا کردن هسته های البالو بهتر است اقدام به خرید هسته گیر البالو کنید. با خرید هسته گیر البالو به راحتی و با یک حرکت میتوانید هسته ها را از البالو جدا نمایید. خرید دستگاه هسته گیر البالو برای بستنی فروشان و کافیشاپها نیز توصیه میشود. چرا که معمولا در تنقلات این مغازه از البالو نیز استفاده میشود. با استفاده از این دستگاه میتوانید بدون اسیب رساندن به شکل طبیعی البالو انرا در خوراکیهای خود به کار برید. علاوه بر این استفاده از این دستگاه برای تولید لواشک و کنسرو نیز توصیه میشود. برای تهیه ی لواشک البالو جدا کردن هسته ی ان ضروریست. برای این کار میتوانید از این دستگاه استفاده نمایید. معمولا در تهیه ی کنسرو از میوه ی البالو ی بدون هسته استفاده میشود بنابراین برای تهیه ی کنسرو نیز میتوانید از این دستگاه استفاده نمایید. برای جدا کردن هسته های البالو کافیست البالوها را در مخزن دستگاه قرار دهید. و کاسه ای را مقابل بخش خروجی دستگاه بگذارید. حال برای جدا کردن هسته های البالو کافیست بدون مکث و با سرعت به روی اهرم دستگاه ضربه بزنید تا به راحتی خروج دانه های البالوی بدون هسته را مشاهده نمایید. با استفاده از دستگاه هسته گیر البالو قادر خواهید بود در مدت یک ساعت هسته ی 12 کیلوگرم البالو را جدا نمایید. با خرید دستگاه هسته گیر البالو اشپزخانه ی خود را به دستگاهی جدید و نوین مجهز نمایید. خرید دستگاه هسته گیر البالو میتواند تکمیل کننده ی جهیزه ی نو عروسان عزیز نیز باشد. بنابراین فرصت را از دست نداده و هم اکنون با ثبت فشارش خود اشپزخانه ی خود را به این دستگاه مجهز نمایید

  هسته گیر آلبالو

  (0)
  دیدگاهی وجود ندارد
  دیدگاه خود را بنویسید
  *
  *