(0 رای)

تمیز کننده ماکروویو Angry mama

Angry mama یک محصول کاملا کاربردی در آشپزخانه است که فقط کافیست درون آن آب بریزید و داخل ماکروویو قرار دهید و بعد از گذشت 3 دقیقه در ماکروویو را باز کنید و با یک دستمال داخل آن را تمیز کنید .
موجود
10,000 تومان

تمیز کننده ماکروویو

اگر شما از آن دسته از خانم های خانه داری هستید که تمیز کردن ماکروویو را کاری طاقت فرسا می دانید ، ما امروز برای این مشکل چاره ای اندیشیده ایم . امروز قصد معرفی محصولی را داریم که با آن شما میتوانید داخل ماکروویو خود را به راحتی و فقط در عرض چند دقیقه مثل روز اول تمیز کنید . Angry mama یک محصول کاملا کاربردی در آشپزخانه است که فقط کافیست درون آن آب بریزید و داخل ماکروویو قرار دهید و بعد از گذشت 3 دقیقه در ماکروویو را باز کنید و با یک دستمال داخل آن را تمیز کنید .

 

 

تمیز کننده ماکروویو Angry mama

از گذشته های دور یکی از مسائل اساسی که خانم های خانه دار با آن درگیر بوده اند موضوع تمیز کردن و تمیز نگه داشتن لوازم برقی آشپزخانه است . بارها برایتان پیش آمده که خواسته اید داخل ماکروویو خود را تمیز کنید اما وجود لکه های زیاد این کار را سخت کرده است و شما بسیار خسته شده اید . ما امروز برای این مشکل چاره ای اندیشیده ایم و قصد معرفی محصولی را داریم که با آن به راحتی میتوانید داخل ماکروویو خود را تمیز کنید و از شر لکه ها و کثیفی های آن خلاص شوید . با استفاده از انگری ماما ، شما می توانید فقط با بخار آب لکه ها و چربی ها را از بین ببرید . شما می توانید از این محصول به عنوان دکوری زیبا و جدید هم استفاده کنید . این محصول ساده در عین حال بسیار کاربردی نیز می باشد . جنس این محصول سیلیکونی درجه یک است که تحمل درجه حرارت تا بالای 230 درجه را دارد و مناسب ماکروویو ساخته شده است . کار با این محصول جدید فوق العاده راحت است ، فقط کافیست داخل عروسک انگری ماما چند قطره سرکه و آب بریزید و در آن را بگذارید و سپس به مدت 3 دقیقه الی 5 دقیقه آن را داخل ماکروویو گذاشته و روشن کنید ، بخار از سر عروسک خارج شده و با استفاده از بخار خارج شده لکه ها و چربی ها را از بین می برد .

 

 

 ویژگی تمیز کننده ماکروویو

  • بهترین وسیله برای تمیز کردن ماکروویو
  • تمیز کردن با استفاده از بخار آب
  • جنس سیلیکون
  • تحمل حرارت تا بالای 230 درجه
  • وسیله بسیار کاربردی
  • از بین برنده لکه های چربی چسبیده به دیواره های ماکروویو
  • دارای رنگ بندی زیبا و شاد

 

 

 

 

خرید تمیز کننده ماکروویو

قیمت پایین و به صرفه بودن از ویژگی هایی است که این محصول را با سایر محصولات مشابه دیگر متفاوت کرده است . اینکه دوست داریم از هر چیزی بهترین ها را داشته باشیم ما را قانع میکند که اقدام به خرید این تمیزکننده جدید و کاربردی کنیم . شما می توانید جدیدترین محصولات را از فروشگاه اینترنتی هومیت خریداری کنید و وجه آن را بهد از دریافت کالا به مامور پست بپردازید .

(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*