(0 رای)

اسلایسر فنری

عدم استفاده از سیب زمینی در دوران رشد کودک می تواند در آینده مشکلاتی را برای شما بوجود بیاورد . با استفاده از دستگاه ا سلایسر فنری سیب زمینی شما می توانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن سیب زمینی را فنری کنید و چیپس های ترد و خوشمزه درست کنید و فرزندانتان را به خوردن سیب زمینی ترغیب کنید .
موجود
35,000 تومان

اسلایسر فنری سیب زمینی

همانطور که می دانید سیب زمینی محصولی است که منبع غذایی بسیار مفیدی است و انرژی زا به حساب می آید . یکی از مشکلانی که اکثر خانم های خانه دار با آن مواجه هستند به علاقگی فرزندانشان نسبت به سیب زمینی است . عدم استفاده از سیب زمینی در دوران رشد کودک می تواند در آینده مشکلاتی را برای شما بوجود بیاورد . با استفاده از دستگاه اسلایسر فنری سیب زمینی شما می توانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن سیب زمینی را فنری کنید و چیپس های ترد و خوشمزه درست کنید و فرزندانتان را به خوردن سیب زمینی ترغیب کنید .

 

 

اسلایسر فنری سیب زمینی

خانم خانه دوست دارد بهترین ها را داشته باشد ، ما هم بهترین ها را برای شما فراهم کرده ایم . اسلایسر فنری سیب زمینی محصولی ویژه و بسیار کاربردی است که استفاده از آن را به کدبانو های ایرانی توصیه می کنیم . این محصول عموما برای کدبانو هایی توصیه می شود که تصمیم دارند تزئین غذا ها را با ظاهر متفاوت تهیه کنند . با این محصول شما می توانید انواع سوسیس و سیب زمینی را در کمترین زمان فنری کنید و در روغن سرخ کنید و در تزئین غذا های خود استفاده کنید . این محصول مناسب جهت سفره آرایی و تزیین میز غذا شما می باشد ، به غیر از سیب زمینی شما حتی می توانید سوسیس، خیار ، کدو ، هویج و ... را به شکل فنری سرخ کنید و به تزئین میز غذاء خود اضافه کنید و در مهمانی های خود بدرخشید . این دستگاه علاوه بر منزل قابل استفاده در رستوران ها ، فست فود ها ، کافی شاپ ها و ... می باشد . یکی از ویژگی های بارز این دستگاه عدم استفاده از برق و باطری می باشد . کار با این محصول که به صورت دستی کار می کند بی گمان شما را شگفت زده خواهد کرد ، فقط کافیست سر سیب زمینی را با چاقو برش دهید و سیخ را از وسط سیب زمینی عبور دهید و به سر دستگاه متصل کنید و دسته دستگاه را بچرخانید ، خواهید دید که دستگاه در کمترین زمان ممکن سیب زمینی یکنواخت حلقه و فنر شده را به صورت آماده تحویل شما خواهد داد .

 

ویژگی اسلایسر فنری سیب زمینی

  • درست کردن سیب زمینی فنری در کمترین زمان ممکن
  • شستشو آسان و کارایی بالا
  • بدون نیاز به برق
  • وسیله ای مناسب برای هر آشپزخانه
  • بدون نیاز به برق و باطری
  • وسیله ای چند کاره
  • درست کردن انواع چیپس های خوشمزه

 

 

خرید اسلایسر فنری سیب زمینی

با خرید این محصول کاربردی ، هر زمان که اراده کنید چیپس خواهید داشت . با چیپس ساز فنری شما به راحتی می توانید سیب زمینی ، سوسیس و ... را به سرعت فنری کنید و سفره ی غذای خود را رنگین گنید و در مهمونی های خود بدرخشید . اگر تا این جا متن با ما همراه بوده اید ، جای خالی این محصول کاربردی را در آشپزخانه خود احساس کرده اید . پس زمان را از دست ندهید و سفارش خود را ثبت کنید .

(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*