(0 رای)

قیچی 10 کاره

قیچی 10 کاره شگفت انگیز است که کار با آن شما را شگفت زده خواهد کرد ، شما دیگر لازم نیست کلی ابزار گران قیمت و جاگیر بخرید ، با داشتن این قیچی 10 کاره بسیار کاربردی آجیل بشکنید ، سبزیجات برش دهید ، مرغ و ماهی ببرید ، در انواع قوطی ها را باز کنید ، و جتب می توانید به عنوان آچار و ... از آن استفاده کنید .
موجود
26,000 تومان

قیچی 10 کاره

یکی از محصولات بسیار ویژه ای است که در این مقاله از سری مقالات معرفی محصولات هومیت ، قصد معرفی آن را داریم ، محصول قیچی 10 کاره شگفت انگیز است که کار با آن شما را شگفت زده خواهد کرد ، شما دیگر لازم نیست کلی ابزار گران قیمت و جاگیر بخرید ، با داشتن این قیچی 10 کاره بسیار کاربردی آجیل بشکنید ، سبزیجات برش دهید ، مرغ و ماهی ببرید ، در انواع قوطی ها را باز کنید ، و جتب می توانید به عنوان آچار و ... از آن استفاده کنید .

 

قیچی 10 کاره mighty shears

این محصول جزو آن دسته از محصولاتی است که وجودش در هر خانه ایرانی ضروری است ، این محصول جدید ، فوق العاده کاربردی می باشد که یک ابزار همه کاره به شمار میرود . یکی از مشکلات خانم های خانه دار در  آشپزخانه های آپارتمانی امروزی ، کمبود فضا و کابینت برای قرار دادن لوازم آشپزخانه می باشد ، که نگهداری از آن ها بسیار سخت بوده و همیشه کشوهای کابینت نامرتب و بهم ریخته خواهد بود ، با این محصول شگفت انگیز نیاز شما به این همه وسایل از بین خواهد رفت ، و تنها با داشتن این قیچی 10 کاره تمام نیاز های روزانه خود را برطرف کنید و از تمیز بودن و بهم نریختن کشوهای آشپزخانه خود لذت ببرید . با این قیچی شگفت انگیز شما می توانید هر کاری را سریع انجام دهید . با این قیچی گردو و مغزیجات بشکنید ، پوست میوه ها را بکنید ،  فلس ماهی را به راحتی جدا کنید ، درب انواع قوطی و بطری را باز کنید ، به عنوان آچار استفاده کنید ، انواع سبزی و نان را برش بزنید و کلی کارهای شگفت انگیز دیگر می توانید انجام دهید .

 

 

ویژگی قیچی 10 کاره

  • پرکاربرد ترین قبچی آشپزخانه
  • یک قیچی همه کاره در آشپزخانه
  • ساخته شده از فولاد ضد زنگ
  • دسته ارگونومیک برای راحت گرفتن قیچی
  • جلوگیری از لغزش دست
  • طراحی تیغه های دندانه دار
  • طراحی برای جداسازی قیچی
  • تمیز کردن راحت
  • قابل شستشو در ماشین ظرفشویی
  • قابل استفاده برای خراش دادن فلس ماهی ، شکستن آجیل ، برش سبزیجات ، بازکردن درب بطری و قوطی ، در باز کن ، آچار ، قیچی برش گوشت و مرغ و ...

 

 

خرید قیچی 10 کاره

این که دوست داریم از هر چیزی بهترین را داشته باشیم ما را قانع میکند که اقدام به خرید این قیچی شگفت انگیز کنیم . شما دیگر لازم نیست کلی ابزار جا گیر و گران قیمت بخرید ، کافیست با خرید این قیچی شگفت انگیز و مقرون به صرفه جدیدترین قیچی روز را برای خود تهیه کنید و وسایل آشپزخانه خود را جدید و بروز نمائید . پس وقت را از دست ندهید و همین حالا سفارش خود را ثبت کنید و وجه آن را درب منزل به مامور پست بپردازید .

(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*