(4 رای)

پوست کن triple slicer

این محصول از نصل جدید پوست کن های دستی به شمار می آید . این محصول شامل پوست کن دستی و 2 عدد ابزار آشپزخانه می باشد . کار با این پوست کن دستی شما را شگفت زده خواهد کرد ، زیرا خود پوست کن شامل 3 تیغه مجزا با تیغه های فولادی ضد زنگ می باشد که  تیغه ها با چرخش 360 درجه  برای تغییر نوع برش ( رشته کردن ، ورقه کردن ، پوست کندن ) می باشد . 
موجود
26,000 تومان

پوست کن triple slicer

امروز قصد داریم شما را با پوست کن تریپل اسلایسر آشنا کنیم ، این محصول از نصل جدید پوست کن های دستی به شمار می آید . این محصول شامل پوست کن دستی و 2 عدد ابزار آشپزخانه می باشد . کار با این پوست کن دستی شما را شگفت زده خواهد کرد ، زیرا خود پوست کن شامل 3 تیغه مجزا با تیغه های فولادی ضد زنگ می باشد که  تیغه ها با چرخش 360 درجه  برای تغییر نوع برش ( رشته کردن ، ورقه کردن ، پوست کندن ) می باشد .  

 

پوست کن جادوئی triple slicer

خانم خانه دوست دار از هر چیز بهترین ها را داشته باشد ما هم بهترین ها را برای شما فراهم کرده ایم . پوست کن جادوئی 3 کاره یک محصول بسیار کاربردی و ویژه است که شما می توانید با استفاده از این محصول به سرعت و در کمترین زمان ممکن پوست کامل سیب زمینی ، انواع میوه و ... را بگیرید . این محصول علاوه بر پوست کندن ، رشته می کند و هم ورقه می کند . این محصول ساده و کار آمد دارای 3 تیغه مجزا جهت رفع نیاز های شما طراحی شده است که تیغه ها با چرخش 360 درجه مناسب برای تغییر نوع برش هستند . دسته این پوست کن با طراحی ارگونومیک محدب بوده که شما بتوانید راحت تر با این محصول کار کنید . جنس تیغه های این پوست کن جادوئی از جنس فولاد ضد زنگ می باشد . این محصول بهترین وسیله برای میوه آرایی می باشد .

پوست کن تریپل اسلایسر یک پوست کن جادوئی و همه کاره است . این پوست کن دارای 3 تیغه پر کاربرد در سفره آرایی و میوه آرایی است که به صورت چرخشی می توانید از هر یک از آنها استفاده کنید .

1)تیغه مخصوص ورقه کردن : شما با استفاده از این تیغه میتوانید انواع صیفی جات و میوه ها را به یک اندازه ورقه کنید . (ورقه کردن نازک ،  ضخیم ، ورقه کردن یک اندازه سیب زمینی برای تهیه چیپس خانگی )

2)تیغه مخصوص رشته کردن : با این تیغه شما میتوانید به راحتی انواع میوه ها را در اندازه یکسان رشته کنید و در سالاد ها و تزئینات غذای خود استفاده کنید .

3)تیغه مخصوص پوست کن : این تیغه به دلیل لبه تیز و دندانه دار قادر است پوست انواع میوه  و هر نوع صیفی جاتی را به راحتی بکند . کار با این تیغه شما را شگفت زده می کند چون بدون اینکه ذره ای از پوست میوه ها اصراف شود ، دقیق پوست میکند .

 

ویژگی پوست کن triple slicer

  • پوست کن دارای 3 نوع تیغه برای رفع نیاز های مختلف شما
  • تیغه پوست کندن ، رشته کردن و ورقه کردن
  • چرخش 360 درجه تیغه پوست کن
  • جنس تیغه فولاد ضد زنگ با کیفیت عالی
  • طراحی ارگونومیک دستگیره
  • همراه 2 عدد ابزار آشپزخانه
  • ابزاری مناسب برای سفره آرایی و میوه آرایی

 

 

خرید پوست کن triple slicer

این محصول ویژه و بسیار کاربردی است که خرید آن را به خانم های ایرانی توصیه می کنیم . با خرید این پوست کن جادوئی با یک تیر 3 نشان بزنید و صاحب یک پوست کن و  2 ابزار آشپزخانه که در سفره آرایی استفاده می شود هم بشوید . پس این فرصت ویژه را از دست ندهید و بلافاصله سفارش خود را ثبت کنید .

(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*