(6 رای)

قالب کوکو تفلون

قالب کوکو و تخم مرغ محصولی کاربردی برای شکل دادن به انواع کوکو ها و تخم مرغ می باشد . قالب کوکو و تخم مرغ دارای روکش تفلون می باشد که به هیچ وجه غذا به آن نمی چسبد و کوکو های شما به قالب نمیچسبد و به صورت یکدست از قالب در می آید . اگر می خواهید در وعده های غذایی خود تنوع ایجاد کنید این محصول را به شما معرفی میکنیم .
موجود
18,000 تومان

قالب های کوکو تفلون

قالب کوکو و تخم مرغ یکی دیگر از لوازم آشپزخانه فروشگاه هومیت است که در ادامه سلسله مراتب معرفی محصولات فروشگاه اینترنتی هومیت قصد توضیحات بیشتر این محصول را داریم . قالب کوکو و تخم مرغ محصولی کاربردی برای شکل دادن به انواع کوکو ها و تخم مرغ می باشد . قالب کوکو و تخم مرغ دارای روکش تفلون می باشد که به هیچ وجه غذا به آن نمی چسبد و کوکو های شما به قالب نمیچسبد و به صورت یکدست از قالب در می آید . اگر می خواهید در وعده های غذایی خود تنوع ایجاد کنید این محصول را به شما معرفی میکنیم .

 

قالب های کوکو و تخم مرغ تفلون 4 تایی

این محصول عموما برای کد بانو های خانه داری طراحی شده که به شکل ظاهری غذاهای خود اهمیت میدهند و دوست دارند همیشه بهترین غذا ها را برای خانواده خود درست کنند . با توجه به اینکه این محصول از جنس تفلون درجه یک بوده است ، شما دیگر نگران چسبیدن کوکو و تخم مرغ هایتان به قالب نخواهید بود . قالب کوکو و تخم مرغ یک وسیله جدید و جالب برای آشپزی است . این محصول بسیار جدید و متفاوت است که دارای 4 قالب با طرح های مختلف می باشد . یکی از ویژگی های بارز این محصول این است که شما می توانید قالب ها را در فر و ماهتابه قرار دهید و به راحتی غذای خود را آماده کنید . این محصول وسیله ای ساده و بسیار مفید برای سفره آرایی و تزئین سفره حتی برای غذاهای ساده مانند تخم مرغ و کوکو بسیار مناسب می باشد . شما میتوانید از این 4 قالب با طرح های مختلف و زیبا انواع کوکو ، کتلت ،نیمرو ، خاگینه ، املت و ... را برای خانواده خود درست کنید .

 

قالب های کوکو و تخم مرغ

  • هر بسته شامل 4 عدد قالب در 4 طرح مختلف
  • جنس تفلون نچسب درجه یک
  • مناسب برای درست کردن کوکو سبزی، املت ، نیمرو ، خاگینه ، کوکو سیب زمینی ، کتلت و ...
  • دارای پکیج بسته بندی
  • مناسب هدیه دادن

 

 

خرید قالب های کوکو و تخم مرغ

اگر از شکل ظاهری غذاهای خود خسته شدید و دنبال قالب های جدید بازار هستید ،اگر دوست دارید از هر چیزی بهترینش را داشته باشید ما خرید قالب های تفلون کوکو و تخم مرغ را به شما پیشنهاد میکنیم . شما با خرید این قالب ها میتوانید برای مهمانی هایتان غذا های شیک و مجلسی آماده کنید و همه را شگفت زده کنید و در مهمانی های خود بدرخشید .

(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*