(2 رای)

قالب کمربندی

 ممکن است ظرف مناسب کیک وجود نداشته باشد و یا کیک به ظرف بچسبد و یا موقع درآوردن کیک از قالب ، کیک ترک بخورد . بنابر این به فکر قالب مناسب برای تهیه انواع کیک بوده اید . قالب کمربندی دایره ای 3تایی کیک ، راه حل کار شماست
 • پیشنهاد این محصول به یک دوست

  پیشنهاد این محصول به یک دوست

  قالب کمربندی

  قالب کمربندی

   ممکن است ظرف مناسب کیک وجود نداشته باشد و یا کیک به ظرف بچسبد و یا موقع درآوردن کیک از قالب ، کیک ترک بخورد . بنابر این به فکر قالب مناسب برای تهیه انواع کیک بوده اید . قالب کمربندی دایره ای 3تایی کیک ، راه حل کار شماست

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  لغو

 • موجود
  35,000 تومان

  قالب کمربندی

  بی شک یکی از لذت بخش ترین کارها برای خانم های خانه دار درست کردن کیک در منزل است . و بهترین کیک ها کیکی است که با دستان خود شما آماده می شود . اما گاهی پیش می آید که ابزار کارآمد و مناسب در خانه موجود نیست ، به عنوان مثال ممکن است ظرف مناسب کیک وجود نداشته باشد و یا کیک به ظرف بچسبد و یا موقع درآوردن کیک از قالب ، کیک ترک بخورد . بنابر این به فکر قالب مناسب برای تهیه انواع کیک بوده اید . قالب کمربندی دایره ای 3تایی کیک ، راه حل کار شماست . شما با این وسیله کاربردی میتوانید سالم ترین کیک ها و دسر ها را برای خانواده خود درست کنید .

   

   

  قالب کمربندی دایره ای

  خانم خانه همیشه دوست دارد سالم ترین غذا ها و بهترین ها را برای خانواده خود درست کند . حتما تا به حال از قالب های زیادی برای تهیه انواع کیک های مختلف استفاده کرده اید . یکی از مشکلاتی که همواره در استفاده از قالب های مختلف برای درآوردن کیک انجام می شود اینست که همواره مواد به ته قالب می چسبد و یا اینکه موقع درآوردن کیک ترک می خورد و تمام زحمات شما به هدر میرود به دلیل اینکه دیگر کیک ظاهری مناسبی نخواهد داشت . اگر بدون ابزار مناسب این کار را انجام ندهید بی شک تمام زحمات شما به هدر میرود . شما با استفاده از قالب 3 تایی کمربندی میتوانید کیک های 3 طبقه زیبا درست کنید و میتوانید در مهمانی های خود بقیه را غافلگیر کنید و در مهمانی های خود بدرخشید . قالب کمربندی ساخته شده از فولاد کربن در رنگ مشکی است . این محصول شامل 3 سایز مختلف می باشد . کیک محصول به سادگی آنچه فکرش را بکنید از قالب بیرون می آید . فقط کافیست قفل ضامن دار آن را ببندید و مواد کیک را داخل قالب بریزید و سپس قالب را درون فر گذاشته ،بعد از پخت کیک کمربند قالب کیک را باز کرده ، و به راحتی کیک از قالب جدا میشود بدون اینکه کیک به کف ظرف بچسبد یا اینکه کیک ترک بخورد . جنس این قالب ها از تفلون نچسب بوده به همین دلیل با خیال راحت میتوانید کیک بپزید . قالب های کمربندی کیک شامل 3 سایز ، 20 سانتی متر ، 22 سانتی متر و 24 سانتی متر می باشد .

   

  قالب کمربندی

  • شامل 3 قالب در سایز های 20 ، 22 و 24 سانتی متر
  • ساخته شده از مواد کربن
  • جنس عالی و قالب نچسب
  • دارای قفل ضامن جهت باز شدن و سهولت بیشتر درآوردن کیک

   

   

  خرید قالب کمربندی

  دیگر نیازی نیست قالب های گران قیمت بازار را خریداری کنید ، با خرید این محصول با قیمت مناسب و کیفیت بالا شما صاحب 3 سایز قالب کیک خواهید شد . شما با خریداری این محصول میتوانید دیگر کیک های تولد خود را درست کنید و در مهمانی ها بدرخشید . این محصول یک تجربه عالی از پخت کیک در منزل را به شما می دهد . شما میتوانید با بهترین لوازم قنادی سالم ترین کیک ها را درست کنید و یک کیک پز ماهر شوید و از پویایی خود لذت ببرید . بنابر این فرصت را از دست ندهید و سفارش خود را ثبت کنید .

  (0)
  دیدگاهی وجود ندارد
  دیدگاه خود را بنویسید
  *
  *