(1 رای)

قالب ترتیلا

وسیله ای جالب در آشپزخانه جهت درست کردن انواع کاپ کیک و ترتیلا . این  قالب های فلزی ترتیلا قابل استفاده در فر و گریل میباشد و کاملا نچسب بوده و استفاده از آن بسیار ساده میباشد. برای ساختن قالب های طرح دار از ترتیلا کافیست خمیر ترتیلا را در داخل آن گذاشته و به صورت کامل پوشش دهید ، با 5 دقیقه قرار دادن در فر به یک ترتیلای ترد و خوشمزه تبدیل خواهد شد ساخت : asseenontv
 • پیشنهاد این محصول به یک دوست

  پیشنهاد این محصول به یک دوست

  قالب ترتیلا

  قالب ترتیلا

  وسیله ای جالب در آشپزخانه جهت درست کردن انواع کاپ کیک و ترتیلا . این  قالب های فلزی ترتیلا قابل استفاده در فر و گریل میباشد و کاملا نچسب بوده و استفاده از آن بسیار ساده میباشد. برای ساختن قالب های طرح دار از ترتیلا کافیست خمیر ترتیلا را در داخل آن گذاشته و به صورت کامل پوشش دهید ، با 5 دقیقه قرار دادن در فر به یک ترتیلای ترد و خوشمزه تبدیل خواهد شد

  ساخت : asseenontv

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  لغو

 • موجود
  16,000 تومان

  قالب ترتیلا

  برای آشنایی با قالب ترتیلا فلزی کافیست این مقاله از سری محصولات فروشگاه هومیت را با دقت مطالعه بفرمایید. وسیله ای جالب در آشپزخانه جهت درست کردن انواع کاپ کیک و ترتیلا . این  قالب های فلزی ترتیلا قابل استفاده در فر و گریل میباشد و کاملا نچسب بوده و استفاده از آن بسیار ساده میباشد. برای ساختن قالب های طرح دار از ترتیلا کافیست خمیر ترتیلا را در داخل آن گذاشته و به صورت کامل پوشش دهید ، با 5 دقیقه قرار دادن در فر به یک ترتیلای ترد و خوشمزه تبدیل خواهد شد . از آن میتوانید برای خوردن انواع سالاد ، غذاهای اسپانیایی و .. استفاده نمایید. این پکیج شامل 4 عدد قالب فلزی طرح دار ترتیلا می باشد. همچنین از قالب های ترتیلا میتوانید برای تهیه کیک استفاده کنید . مایع کیک خود را در قالب بریزید و در فر قرار دهید بعد از حدود 20 دقیقه کیک شما به شکل قالب بسیار زیبا آماده شده و میتوانید با خامه یا میوه تزیین نمایید.

  قالب فلزی ترتیلا

  قالب ترتیلا فلزی و نچسب

  قالب ترتیلا فلزی و نچسب ، جدیدترین ابزار برای تهیه آسان و سریع ترتیلا می باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، و با گسترش اینترنت، سرعت در تبادل اطلاعات بین افراد جوامع مختلف، دیگر غذاهای  محلی و بومی یک منطقه، منحصر به مردمان آن شهر نیستند. کافی است شما نام یک غذا را بدانید و در کمتر از چند دقیقه دستور تهیه آن را از طریق اینترنت یا کتابچه های تهیه غذا به دست آورده و طبخ نمایید. ترتیلا (نان ذرت) یکی از آن غذاهایی مکزیکی  است که اخیرا طرفداران خود را در ایران پیداکرده است. فروشگاه هومیت در راستای پختن هرچه راحت تر و آسان تر این نان خوشمزه در طرح های شیک و دیدنی، قالب نچسب ترتیلا با پوشش خاص و نچسب بدون استفاده از قطره ای روغن،امکان تهیه ترتیلایی ترد، خوشمزه با حداقل کالری را به شما می دهد. قالب ترتیلا فلزی و نچسب  Appropriate frame tortillaبه عنوان ظرف خوراکی برای انواع غذاهای مکزیکی و اسپانیایی و همچنین انواع سالاد ها استفاده می شود. این محصول با کارایی بسیار ساده، تهیه ترتیلایی ترد و خوشمزه را برای شما آسان می نماید. قالب ترتیلا فلزی و نچسب  با روکش نچسب با بالاترین درجه کیفیت، می تواند به عنوان قالب انواع کیک های قالبی نیز استفاده شود. 

  خریدقالب ترتیلا

  خرید قالب ترتیلا فلزی و نچسب برای کسانی که بدنبال درست کردن کاسه از جنس خمیر و پر کردن آناز غذاها و سالادها هستند توصیه میشود. پیشنهاد مشاوران بخش  آشپزی فروشگاه هومیت برای تهیه کاسه در طرح های متفاوت و جذاب خرید قالب ترتیلا فلزی و نچسب از این فروشگاه به قیمت ارزان و با ضمانت اصل بودن آن می باشد.بهترین انتخاب برای درست کردن قالب نونی جالبدر آشپزخانه خودتان  جهت درست کردن انواع کاپ کیک و ترتیلای خانگی استفاده از این محصول جدید می باشد. قالب فلزی tortilla وسیله ای بسیار مناسب برای کدبانوهی ایرانی که با سلیقه خود قصد دارند سفره ی هیجان انگیزتری را آماده سازند. یک بار خرید قالب ترتیلا فلزی و نچسب بدلیل بادوام بودن آن برای هر خانواده یا رستوران کافی است تا در تمام لحظات غذای شیک و خوشمزه در زمان بسیار کوتاه تدارک ببینید. تنها نکته در رابطه با خرید قالب ترتیلا فلزی و نچسب این است که باید توجه داشته باشید که این قالب ها قابلیت استفاده در ماکروفر را ندارند، میتوان در فر و... از آنها استفاده کرد.

  (0)
  دیدگاهی وجود ندارد
  دیدگاه خود را بنویسید
  *
  *